Tokocrypto (TKO) Coin Nereden Alınır?

tokocrypto

Tokocrypto (TKO)

$ 0.338506 0.46%

Tokocrypto (TKO) Coin Nedir?

Tokocrypto (TKO), Eylül 2018 yılında yapımına hazırlanılan token, Endonezya’ın resmi kripto para birimidir. Tokocrypto blockchain ağı üzerinde çok fazla görevi üstlenmeye çalışan bir yapıya sahiptir. Özellikle madencilik, staking, akıllı sözleşmeler, NFT, dApp, DeFi gibi birden fazla alan ile ilgilenen TKO Coin, resmi olarak Nisan 2021’de piyasaya sürüldü.

DeFi uygulamaları, NFT pazarı, kripto para borsası ve çok daha fazlasına odaklanan TKO için Binance, bir kripto para borsası oluşturdu. Bu borsa için şu aşamada bilgi toplanamıyor olsa da Singapur Ticaret Odası başkanı tarafından da desteklenmekte ve gelecek için umut vaad etmektedir.

Tokocrypto (TKO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Tko coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Tokocrypto coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Tokocrypto (TKO) Coin Kaç TL?

Tokocrypto (TKO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

6.06
tokocrypto
Tokocrypto (TKO)
1h0.29%
24h0.46%
TRY
USD
EUR

Tokocrypto (TKO) Coin Yorumları

Tokocrypto (TKO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.tokocrypto.com/
Whitepaper
https://www.tokocrypto.com/cdn/pdf/TKO%20Litepaper%20V2.0.pdf
Medium
https://medium.com/tokocrypto
Telegram
https://t.me/TokocryptoOfficial
Youtube
https://www.youtube.com/c/Tokocrypto