TomoChain (TOMO) Coin Nereden Alınır?

tomochain

TomoChain (TOMO)

$ 0.553972 6.22%

TomoChain (TOMO) Coin Nedir?

TomoChain (TOMO), Ethereum blok zincirinin ölçeklenebilirliğini iyileştirmek için piyasaya sürülmüş blok zinciri projesidir.  Projenin nihai amacı, merkezi olmayan uygulamalar (DApp) için bir blok zinciri altyapısı oluşturmak, entegrasyonu ve güvenliği geliştirmektir.

TomoChain’in çözümü, blok zincirinin saniyede daha fazla sayıda işlemi (TPS) nasıl gerçekleştirebileceğini çözmeyi gerektiren ve gerçek dünya kullanım durumları ve uygulamaları için akıllı sözleşmelerin faydasını katlanarak artıran bir görev olan akıllı sözleşme ölçeklenebilirliği sunmaktır.

Başlangıçta Ethereum’un kaynak kodu ( “go-ethereum” ) üzerine inşa edilen TomoChain, Aralık 2018’de ana ağ lansmanından bu yana, token sahiplerini staking ödülleri alırken doğrulayıcılara oy vermeye teşvik etmek için Proof-of-Stake Voting’e (PoSV) güveniyor.

150 ana düğümden oluşan bir ağ ile TomoChain ayrıca özel bir gizlilik protokolü (TomoP), TRC-21 adı verilen benzersiz bir token standardı (TomoZ, işlem ücretleri için kullanılmasına izin veren bir token standardıdır) ve merkezi olmayan bir borsa protokolü gibi yeniliklere sahiptir ( TomoX).

TOMO, TomoChain’in yerel varlığıdır ve varlık transferleri, zincir içi eylemler ve akıllı sözleşmelerin dağıtımı gibi düzenli işlemleri kapsayan ağdaki gaz ücretlerini ödemek için kullanılır.

TomoChain (TOMO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Tomo coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. TomoChain coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

TomoChain (TOMO) Coin Kaç TL?

TomoChain (TOMO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

8.81
tomochain
TomoChain (TOMO)
1h0.76%
24h6.22%
TRY
USD
EUR

TomoChain (TOMO) Coin Yorumları

TomoChain (TOMO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://tomochain.com/
Whitepaper
https://tomochain.com/wp-content/uploads/2020/07/technical-whitepaper-1.0.pdf
Github
https://github.com/tomochain
Medium
https://medium.com/tomochain
Documentation
https://docs.tomochain.com/
Telegram
https://t.me/tomochain
Discord
https://discord.com/invite/2S6GdpJ
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCXZ2rmjM84qS80RCj6vQ1gw