Tornado Cash (TORN) Coin Nereden Alınır?

tornado-cash

Tornado Cash (TORN)

$ 36.16 6.89%

Tornado Cash (TORN) Coin Nedir?

Tornado Cash, zkSNARKs teknolojisine dayalı, Ethereum üzerine kurulu, merkezi olmayan, gözetimsiz bir gizlilik çözümüdür. Kullandığı çözüm, alıcı ve hedef adresler arasındaki zincir üstü bağlantıyı keser ve işlem gizliliğini gerçekleştirir. Tornado Cash’in kullandığı akıllı sözleşmeler, ETH ve ERC-20 mevduatlarını kabul eder. Kripto varlıklardan birisi yeni bir adres tarafından çekildiğinde, para çekme işlemi mevduata bağlanamadığından dolayı bu da varlığın gizliliğini sağlar.

Karmaşık bir token karıştırıcısı olarak hareket eden Tornado Cash, ETH’de yapılan ve daha sonra diğer adreslere çekilen mevduatları kabul eden akıllı sözleşmeler kullanır. Projenin akıllı sözleşme likidite havuzlarından para çekme işlemi yapıldığından, asıl göndericinin kim olduğunu bilmenin bir yolu yoktur.

Tornado Cash (TORN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Torn coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Tornado coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Tornado Cash (TORN) Coin Kaç TL?

Tornado Cash (TORN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

577.52
tornado-cash
Tornado Cash (TORN)
1h1.15%
24h6.89%
TRY
USD
EUR

Tornado Cash (TORN) Coin Yorumları

Tornado Cash (TORN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://tornado.cash/
Github
https://github.com/tornadocash
Medium
https://tornado-cash.medium.com/
Documentation
https://docs.tornado.cash/
Telegram
https://t.me/TornadoCashOfficial
Discord
https://discord.com/invite/TFDrM8K42j