TRON (TRX) Coin Nereden Alınır?

tron

TRON (TRX)

$ 0.082271 2.85%

TRON (TRX) Coin Nedir?

TRON (TRX) merkezi olmayan bir internet için eğlence sektörüne temel altyapı olmaya çalışan halka açık bir blok zinciridir. Ana ağı 31 Mayıs 2018’de Ceo görevini üstlenen Justin Sun tarafından başlatılmıştır. Merkezi olmayan uygulamalar için en yaygın kullanılan programlanabilir blok zincirlerinden olan TRON (TRX) blokları ve işlemleri doğrulamak için 27 temsilcinin her 6 saatte bir döndüğü Delegated Proof-of-Stake (DPoS) mekanizmasına kullanır. Aynı zamanda BitTorrent’in CEO’su olan Sun, 2020’de Steem’i satın alarak şirketinin bünyesine katmıştır. Tron eğlence sektöründe var olan içerik paylaşım sitelerine karşı bir duruş sergilemektedir.

İçerik üreticilerinin özgür ve kesintisiz ödeme alabilmelerini hedefler. İçerik üreticileri Tron kripto parası kullananlar, içeriklerini insanlara Tron sisteminin kripto para birimi olan TRX karşılığında satabilirler. Tron bu ekosistem ile hem kullanıcı hem de içerik üreticilerini büyük bir masraftan kurtaracak ve içerik üreticilerine ek gelir sağlayacaktır. Tron platformunda paylaşılan bir içeriklerden, içerik üreticisi ve kullanıcıları TRX ile bağış alabilir, izlenme ve beğeni sayısına göre TRX Coin kazancı sağlayabilir.

TRON (TRX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Tron coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kulanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. TRX coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

TRON (TRX) Coin Kaç TL?

TRON (TRX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.34
tron
TRON (TRX)
1h0.54%
24h2.85%
TRY
USD
EUR

TRON (TRX) Coin Yorumları

TRON (TRX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://tron.network/
Whitepaper
https://tron.network/static/doc/white_paper_v_2_0.pdf
Github
https://github.com/tronprotocol
Medium
https://medium.com/tron-foundation
Documentation
https://developers.tron.network/
Telegram
https://t.me/tronnetworkEN
Discord
https://discord.gg/hqKvyAM
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC5OPOGRq02iK-0T9sKse_kA