Trust Wallet Token (TWT) Coin Nereden Alınır?

trust-wallet-token

Trust Wallet Token (TWT)

$ 0.649927 0.91%

Trust Wallet Token (TWT) Coin Nedir?

Trust Wallet Token (TWT), kripto para kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlayan Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş, Binance tarafından likidite edilen ve kurulan kripto para birimidir. Trust Wallet Token sayesinde uygulama içi kripto para birimi satın almak, dApp ve Dex gibi platformlarda mobilite sağlamak ve çeşitliliği artırmak amacı ile kuruldu.

Binance tarafından kurulan ve likidite edilen Trust Wallet Token, TWT sahiplerine de söz hakkı veriyor. Yani uygulama alanında alınacak herhangi bir karar, yönetim tarafında alınacak önemli kararlar ve tüm sorunlar ile ilgili kullanıcıların fikirleri sorulur. Bu sayede tarihte bir ilki gerçekleştirir.

Trust Wallet Token (TWT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Twt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Trust Wallet Token coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Trust Wallet Token (TWT) Coin Kaç TL?

Trust Wallet Token (TWT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

10.39
trust-wallet-token
Trust Wallet Token (TWT)
1h0.74%
24h0.91%
TRY
USD
EUR

Trust Wallet Token (TWT) Coin Yorumları

Trust Wallet Token (TWT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://trustwallet.com/
Github
https://github.com/trustwallet
Documentation
https://community.trustwallet.com/t/trust-wallet-token-twt/4187
Telegram
https://t.me/trust_announcements