Ultra (UOS) Coin Nereden Alınır?

ultra

Ultra (UOS)

$ 0.270265 6.14%

Ultra (UOS) Coin Nedir?

Ultra, açık kaynaklı bir blok zinciri protokolü oluşturan evrensel bir itibar sistemidir. Ortaya çıkan merkezi olmayan web’de güvenilirliğin değerlendirilmesi için standart olarak inşa edilmiştir. UOS, yalnızca bir hesabın parasal payını değil, aynı zamanda ağ için yarattığı değeri de hesaba katan ve hesabın gelen aktarımı ve sosyal etkinliği aracılığıyla hesaplayan benzersiz bir fikir birliği algoritması olan DPoI’yi sunar.

UOS itibar sistemi, blok zincirine bir kaşif ve arayüz olarak hizmet eden bir sosyal platform olan u.community gibi halihazırda kullanım durumlarına ve DApp’lere sahiptir. Diğer zincirlerin aksine, UOS blok zincirinde hem ekonomik transferleri hem de sosyal etkileşimleri kaydeder. Sosyal işlemler bir blok zincirinde parasal olmayan değer alışverişine izin verir. Örneğin, UCommunity DApp, olumlu oy vermek ve olumsuz oy vermek için sosyal işlemleri kullanır.

Ultra (UOS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Uos coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ultra coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Ultra (UOS) Coin Kaç TL?

Ultra (UOS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.58
ultra
Ultra (UOS)
1h0.34%
24h6.14%
TRY
USD
EUR

Ultra (UOS) Coin Yorumları

Ultra (UOS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://ultra.io/
Github
https://github.com/ultraio
Medium
https://medium.com/ultra-io
Telegram
https://t.me/ultra_io
Youtube
https://www.youtube.com/c/Ultra_io