Uquid (UQC) Coin Nereden Alınır?

uquid-coin

Uquid Coin (UQC)

$ 8.38 38.55%

Uquid (UQC) Coin Nedir?

Uquid, merkeziyetsiz finans (DeFi) ile e-ticaret alanı arasında bir köprü kurmayı amaçlamaktadır. Bu köprünün tabanında Defito adlı yeni bir ekosistem vardır. Defito ekosisteminde kullanılan kripto para, tahmin edilebileceği gibi Uquid Coin’dir. Kullanıcılar hem işlemleri için Uquid Coin kullanır hem de verim çiftçiliği ile Uquid Coin kazanabilir.

Uquid (UQC), Ethereum’un ERC-20 tabanında üretilmiş DeFi odaklı bir kripto para birimidir. ERC-20 tabanlı olan UQC Coin, UQUID ekosistemini geliştirmek için kullanıldı. UQC Coin sahiplerinin coin’lerini elinde tutmasının birçok avantajı olduğu bilinmektedir.

UQC’nin toplam arzı 40.000.000 iken, dolaşımda sadece 10.000.000 UQC vardır. Kullanıcılar, dolaşımdaki sahip oldukları UQC Coin’lerini kullanarak Uquid ekosisteminin dijital mağazasından farklı ürünler satın alma hakkına sahiptir. Bu ürünlere video oyunları, hediye kartları, abonelikler ve mobil güncellemeler dahildir.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi), geleneksel, merkezi finansal sistemlerden Ethereum blok zinciri üzerine kurulan merkezi olmayan teknolojiler tarafından sağlanan eşler arası finansmana geçişi ifade eder.

Uquid (UQC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Uqc coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Uquid coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Uquid (UQC) Coin Kaç TL?

Uquid (UQC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

129.72
uquid-coin
Uquid Coin (UQC)
1h11.1%
24h38.55%
TRY
USD
EUR

Uquid (UQC) Coin Yorumları

Uquid (UQC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://uquidcoin.com/
Whitepaper
https://uquidcoin.com/pdf/UQC_Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/uquid/uquidcoin
Medium
https://uquidcoin.medium.com/
Telegram
https://t.me/uquidcoinofficial