Utrust (UTK) Coin Nereden Alınır?

utrust

Utrust (UTK)

$ 0.146081 7.05%

Utrust (UTK) Coin Nedir?

Utrust Coin, işletmelerin dijital para birimlerini ödeme aracı olarak kabul etmelerini sağlamak amacıyla yaratılmış Utrust protokolünün yerel kripto para birimidir. Utrust platformu, tüketiciler için geleneksel ödeme platformlarının korumasını ve güvenilirliğini sağlarken, ana akım tüketicilere dijital para birimleri getirmeyi amaçlamaktadır. Kripto para birimleri, E-ticaret alışverişleri ve mobil ödemelerin kesiştiği ortak noktada yer alan Utrust (UTK), müşteriler için UX ve işletmeler için bir API hizmeti sunmaktadır.

Utrust, yerel varlığı UTK dahil olmak üzere birden fazla dijital para birimini destekler. Utrust, eksiksiz ürünlerden eksiksiz bir ekosisteme kadar devrim niteliğindeki teknolojiye olan tutkusunu ve yeni bir dijital ödeme ortamı vizyonunu paylaşan deneyimli bir ekip kurduklarını belirtiyor. Şirketin hedefleri, yarının parası için en iyi blok zinciri ödeme çözümüyle dijital para birimlerinin gücünü işletmelere ve dünyadaki insanlara getirmektir.

Utrust (UTK) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Utk coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Utrust coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Utrust (UTK) Coin Kaç TL?

Utrust (UTK) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.33
utrust
Utrust (UTK)
1h0.14%
24h7.05%
TRY
USD
EUR

Utrust (UTK) Coin Yorumları

Utrust (UTK) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://utrust.com/
Github
https://github.com/utrustdev
Medium
https://medium.com/utrust
Documentation
https://docs.utrust.com/
Telegram
https://t.me/utrustofficial
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCJGArTMLKNJwO9r2E6TN9pQ