VeChain (VET) Coin Nereden Alınır?

vechain

VeChain (VET)

$ 0.030378 4.54%

VeChain (VET) Coin Nedir?

VeChain coin, “gerçek dünyadaki ekonomik sorunları çözme” hedefine sahip bir blok zinciridir. VeChain, hem yazılım hem de donanımda sağlam ve güvenli blok zinciri altyapısı, kurumsal çözümler, anahtar teslimi paketler ve geliştirme araçları sağlayarak iş ortaklarının ve geliştiricilerinin iş için blok zinciri çözümlerini benimsemelerini ve güçlü ve sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

VeChain şu anda Şanghay, Singapur, Paris, Lüksemburg, Palo Alto, Tokyo ve Hong Kong’da bulunan yedi ofisinde 50’den fazla profesyonel blok zinciri uygulama geliştiricisi dahil 100’den fazla personelden oluşan uluslararası profesyonel ekiple faaliyet göstermekte.

Vet coin, Tsinghua Üniversitesi, Stanford Üniversitesi, MIT, Oxford Matematik Enstitüsü, Dartmouth Koleji, Hong Kong Şehir Üniversitesi ve Güney Çin Normal Üniversitesi gibi blok zinciri Ar-Ge kapasitesinde dünya çapında birinci sınıf üniversitelerle aktif olarak çalışmaktadır. Ek olarak, VeChain, blockchain ile ilgili patentler açısından dünyanın önde gelen firmalarından biridir.

VeChain, Yetki Kanıtı (PoA) konsensüs mekanizmasından yararlanır. PoA, doğrulanmış kimliklerle ilişkili Otorite Ana Düğümlerine (AM) dayanan HotStuff’a dayalı bir Bizans Hata Toleranslı olasılıksal konsensüs mekanizmasıdır.

VeChain (VET) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Vechain coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3. Adım:Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Vet coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

VeChain (VET) Coin Kaç TL?

VeChain (VET) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.485176
vechain
VeChain (VET)
1h0.12%
24h4.54%
TRY
USD
EUR

VeChain (VET) Coin Yorumları

VeChain (VET) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.vechain.org/
Whitepaper
https://www.vechain.org/whitepaper/
Github
https://github.com/vechain
Documentation
https://docs.vechain.org/
Telegram
https://t.me/vechain_official_english
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCqKEWPu5hkEl4o3sxlj3N5A