Velas (VLX) Coin Nereden Alınır?

velas

Velas (VLX)

$ 0.072758 2.74%

Velas (VLX) Coin Nedir?

Velas (VLX) temel olarak yüksek hacım işlemine odaklanan ve yapay zeka desteği ile sürdüren sürdürülmekte olan kripto para projelerinden birisi olarak ön plana çıkarmaktan merkeziyetsizlik olgusundan ödün vermeksizin yüksek hacimli işlem desteği ile ve ölçeklenebilirlik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Blok zinciri ağında yer alan sanal makinelerin diğer sanal makinelere göre farklı yönünün AIDPOS yöntemini kullanması olduğu söylenebilir. VELASPHERE adlı teknoloji kullanmakta olan ilk blok zinciri ağı olarak bilinen Velas kripto parasının; pek çok ilke imza attığı bilinmektedir. Bu kripto para içeriğinin dikkat çeken en önemli özelliği sansüre dayanıklı olarak ve tüm içeriklere izne tabi olmaksızın erişim sunulmasıdır.

Velas (VLX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Vlx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın.Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Velas coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Velas (VLX) Coin Kaç TL?

Velas (VLX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.16
velas
Velas (VLX)
1h0.67%
24h2.74%
TRY
USD
EUR

Velas (VLX) Coin Yorumları

Velas (VLX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://velas.com/
Whitepaper
https://velas.com/pdf/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/velas
Medium
https://velasblockchain.medium.com/
Documentation
https://docs.velas.com/wallet-guide/
Telegram
https://t.me/velascommunity