Venus (XVS) Coin Nereden Alınır?

venus

Venus (XVS)

$ 4.63 3.64%

Venus (XVS) Coin Nedir?

Venus (XVS), Venus platformunun yönetişim coin’idir. Bu şekilde, coin sahipleri platform değişiklikleri hakkında önerilerde bulunabilir ve tekliflere oy verebilir. Ayrıca XVS, platformdaki teminatların sisteme dahil edilmesi gibi diğer platformlardan farklı özelliklere sahiptir.

Platformda faiz gelirlerinin dağıtılması ve dengelenmesi için kullanılan XVS arzının yüzde 79’u, platformu kullanan ve faiz geliri alacak kullanıcılara dağıtılmak üzere ayrılmıştır.

Buna göre, ödünç verme ve ödünç alma havuzlarına madencilik için yüzde 35 oranında tahsis edilen XVS coin’leri, havuzlara dahil olan kullanıcılara faiz geliri olarak dağıtılıyor. Ayrıca stabilcoin üreten kullanıcılara dağıtılan XVS’nin yüzde 30’u bu kişilere ve yatırımcılara ayrılmış durumda.

VAI coin’leri, 1 USD değerine sabitlenmiş sentetik BEP-20 tabanlı varlıklarıdır, oysa XVS coin’leri de BEP-20 tabanlıdır, ancak bunun yerine Venüs protokolünün yönetimi için kullanılır.

Protokolün yönetimi tamamen XVS topluluğu üyeleri tarafından kontrol edilir, çünkü Venüs kurucuları, ekip üyeleri ve diğer danışmanların herhangi bir XVS coin’i tahsisine izni vardır.

Venus (XVS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xvs coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Venus coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Venus (XVS) Coin Kaç TL?

Venus (XVS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

77.44
venus
Venus (XVS)
1h0.29%
24h3.64%
TRY
USD
EUR

Venus (XVS) Coin Yorumları

Venus (XVS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://venus.io/
Whitepaper
https://venus.io/Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/VenusProtocol/Venus-Protocol
Medium
https://medium.com/VenusProtocol
Documentation
https://docs.venus.io/
Telegram
https://t.me/VenusProtocol