Verge (XVG) Coin Nereden Alınır?

verge

Verge (XVG)

$ 0.004897 1.65%

Verge (XVG) Coin Nedir?

Verge, açık bir blok zinciri kullanırken kullanıcı anonimliğini korumak için oluşturulmuş dijital bir para birimidir. Verge, anonimleştirici yönlendirici ağı I2P, Wraith, TOR gibi güvenli protokoller çalıştırarak gizliliği korur. Wraith protokolü, kullanıcıların Verge blok zincirinde işlem yaparken genel veya özel dağıtılmış bir defter arasında seçim yapmalarını sağlar.

Verge, 2014 yılında piyasaya sürülen ve Dogecoin çatalından kaynaklanan bir kripto para birimidir. Başlangıçta DogecoinDark (DOGED) olarak adlandırılan kripto, daha sonra 2016 yılında Verge Currency olarak yeniden adlandırıldı, ancak yine de DogeCoinDark ile aynı para birimini kullanıyor.

XVG, çeşitli Çalışma Kanıtı (PoW) algoritmaları kullanılarak çıkarılır ve bu da diğer ASIC karşıtı paralara kilitlenmiş olabilecek madenciler için erişilebilir olmasını sağlar. Kripto para cüzdanı sahiplerinin IP adreslerini gizli olarak muhafaza edebilmek için hibrit bir TOR ve I2P kullanır. Bir işlem tehlikeye girerse, ilgili taraflar görülemez (veya tam tersi), bu da blok zinciri konseptine bir güvenlik katmanı ekler.

Ayrıca Verge, pornografi endüstrisinde birincil kabul gören dijital bir para birimidir. Ünlü yetişkin içerik film şirketi, XVG’yi bir ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başladı ve Verge’nin arkasındaki kripto para birimi ekibi aynı kategoride daha fazla ortaklık yapacaklarını söyledi.

Verge (XVG) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xvg coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Verge coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Verge (XVG) Coin Kaç TL?

Verge (XVG) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.075805
verge
Verge (XVG)
1h2.1%
24h1.65%
TRY
USD
EUR

Verge (XVG) Coin Yorumları

Verge (XVG) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
http://vergecurrency.com/
Whitepaper
https://vergecurrency.com/static/blackpaper/verge-blackpaper-v5.0.pdf
Github
https://github.com/vergecurrency
Medium
https://medium.com/vergecurrency
Telegram
https://t.me/VERGExvg
Discord
https://discord.gg/vergecurrency
Youtube
https://www.youtube.com/vergecurrencyofficial