VeThor Token (VTHO) Coin Nereden Alınır?

vethor-token

VeThor Token (VTHO)

$ 0.001908 4.09%

VeThor Token (VTHO) Coin Nedir?

VeChainThor blok zinciri (ThorChain ile karıştırılmamalıdır) VeChain ekosistemine ev sahipliği yapmaktadır. Halka açık bir blok zinciri olarak, tüm işlemlerin geçmişine VeChain Explorer hizmeti aracılığıyla erişilebilir. VeChainThor, ölçeklenebilirliği göz önünde bulunduran işletmeler için tasarlanmış halka açık bir blok zinciridir.

VeChainThor blok zinciri, VeChain (VET) ve VeThor token’ından (VTHO) oluşan ikili bir token sistemi çalıştırır. VeChain (VET) belirteçleri, diğer çoğu kripto para birimi gibi bir değer deposu ve aktarımı olarak kullanılır. İşletmeler, VeChainThor ile kendi merkezi olmayan uygulamalarını oluşturabilir. Böylece ölçeklenebilir ve güvenilir blok zinciri ağları üzerinde etkileşim kurabilirler.

Öte yandan, VeThor token, ağdaki işlemler için gaz olarak kullanılan enerji token’ı olarak anılır. Herhangi bir finansal veya veri işlemi yoluyla blok zincirine herhangi bir veri eklendiğinde, bu, hesaplama gücü birimleri gerektirecektir. VTHO, VeChainThor blok zincirindeki tüm işlemler için hesaplamalı gaz maliyetlerini karşılamak için kullanılır. Maliyet, işlenen işlemin verilerine ve boyutuna bağlı olarak değişir.

VeChain platformu, her işlemin token’laştırılmasını sağlayarak işlemlerin VeChainThor ağında izlenmesine olanak tanır.

VeThor Token (VTHO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Vtho coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. VeThor Token nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

VeThor Token (VTHO) Coin Kaç TL?

VeThor Token (VTHO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.031176
vethor-token
VeThor Token (VTHO)
1h0.49%
24h4.09%
TRY
USD
EUR

VeThor Token (VTHO) Coin Yorumları

VeThor Token (VTHO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website

https://www.vechain.org/
Whitepaper
https://www.vechain.org/whitepaper/
Github
https://github.com/vechain
Documentation
https://docs.vechain.org/
Telegram
https://t.me/vechain_official_english
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCqKEWPu5hkEl4o3sxlj3N5A