Voyager Token (VGX) Coin Nereden Alınır?

ethos

Voyager Token (VGX)

$ 0.744629 2.03%

Voyager Token (VGX) Coin Nedir?

Voyager Token (VGX), e-ticaret odaklı bir kripto varlık ve blok zinciri projesidir. VGX, Uber ve E-TRADE’in kurucu ortaklarından biri tarafından kurulmuştur. VGX, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların yalnızca ABD doları kullanarak 30’dan fazla kripto varlıkla harcama yapmalarını, mevduat getirisi kazanmalarını ve bunları sınırsız olarak yapmalarını sağlar. Yüzde 100 komisyonsuz olacağı belirtilen projenin kripto varlık birimi Voyager coin’dir.

Voyager coin yatırımcıları ve platformun kullanıcıları, Voyager kripto varlık ekosisteminde VGX coin ile olarak ödüller kazanabilir. Voyager uygulamasını kullanan ve VGX’i kullanan yatırımcıların her ay daha fazla token kazandığı bilinmektedir. Kripto varlık uygulamasının yakında geri ödeme hizmetleri sunacağı ve kullanıcıların bu platform üzerinden yaptıkları alışverişlerden puan kazanacağı belirtiliyor.

VGX, kripto varlık alım satım platformlarında listelenen madeni paraların fiyat farklılıklarından yararlanan bir algoritma kullanır. 2019 yılında lansmanı yapılan VGX mobil uygulaması, kullanıcı dostu tasarımı ile kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir.

Voyager Token (VGX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Vgx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Voyager Token coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Voyager Token (VGX) Coin Kaç TL?

Voyager Token (VGX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

12.17
ethos
Voyager Token (VGX)
1h0.09%
24h2.03%
TRY
USD
EUR

Voyager Token (VGX) Coin Yorumları

Voyager Token (VGX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.investvoyager.com/
Whitepaper
https://www.investvoyager.com/VoyagerToken/White_Paper.pdf
Telegram
https://t.me/joinchat/H9SuYEmNirTJFHtMqtc70A