Wabi (WABI) Coin Nereden Alınır?

wabi

Wabi (WABI)

$ 0.264464 1.43%

Wabi (WABI) Coin Nedir?

Wabi; tüketicileri ve markaları birbirine bağlayarak gizli, adil ve kesintisiz bilgi ve değer alışverişi yapmaya maçlar. Uygulama bünyesine katılmakta olan tüketiciler tüketim tercihleri açısından daha iyi bilgilendirme için tasarlanmış olan farklı araçlardan yararlanmaktadır ve uygulama aracılığıyla teşvik edilmektedir.

Tüketicilerin jetonları dünyanın her bölgesinden kendilerine teslim edilmekte olan çok sayıda benzersiz ürünü satın alabileceği özel bir pazar yerinde kullanılmaktadır. Katılımcı olan markalar tüketici davranışları ile ilgili benzersiz olan veri kümeleri elde etmek amacıyla kendilerinden yararlanmaktadır. Ayrıca stratejik karar ve üstün pazarlama almalarına da imkan sunulmaktadır. Katılımcı şirketler açısından pazarlamayı daha verimli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Wabi (WABI) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Wabi coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Wabi coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Wabi (WABI) Coin Kaç TL?

Wabi (WABI) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.40
wabi
Wabi (WABI)
1h0.45%
24h1.43%
TRY
USD
EUR

Wabi (WABI) Coin Yorumları

Wabi (WABI) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://wabi.io/
Github
https://github.com/unauthed/wabi
Medium
https://wabi.io/blog/
Documentation
https://docs.oracle.com/cd/E19957-01/802-6306/802-6306.pdf
Telegram
https://t.me/wabi_ico