Waltonchain (WTC) Coin Nereden Alınır?

waltonchain

Waltonchain (WTC)

$ 0.175436 1.99%

Waltonchain (WTC) Coin Nedir?

Waltonchain (WTC), tedarik zinciri yönetimini, perakende stok yönetimini iyileştirmek ve büyük veri toplamak amacıyla öğeleri izlemek için yeni nesil RFID teknolojisini kullanan bir blok zinciri projesidir. Bu eko zincirde yatırımcılar, özelleştirilmiş çocuk zincirleri oluşturabilir ve tüm malların üretimini, lojistiğini, depolamasını ve perakende dolaşımını izleyebilir.

Bir iş eko zinciri olarak Waltonchain, ağ üzerindeki tüm verilerin gerçek ve güvenilir olmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Kendi geliştirdiği okuyucu çip ve etiket çipi ile dolaşımdaki fiziksel emtiaların tüm verileri otomatik olarak blok zincirinde kayıt altına alınır. Böylece Waltonchain insan müdahalesini engelleyerek verilerin kurcalanma olasılığını en aza indirmeyi sağlar.

Waltonchain (WTC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Wtc coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Waltonchain coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Waltonchain (WTC) Coin Kaç TL?

Waltonchain (WTC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.72
waltonchain
Waltonchain (WTC)
1h3.04%
24h1.99%
TRY
USD
EUR

Waltonchain (WTC) Coin Yorumları

Waltonchain (WTC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.waltonchain.org/#/en
Whitepaper
https://www.waltonchain.org/#/en/whitePaper
Medium
https://waltonchain-en.medium.com/
Telegram
https://t.me/waltonchain_en
Youtube
https://www.youtube.com/c/Waltonchain/videos