Waves (WAVES) Coin Nereden Alınır?

waves

Waves (WAVES)

$ 6.88 4.21%

Waves (WAVES) Coin Nedir?

Waves, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için bir blok zinciri ve araç takımıdır. Kullanıcıların, blokları doğrulamak amacıyla kendi seçtikleri bir düğüme (veya kendi düğümlerine) coin’lerini güvenli bir şekilde ödünç verebilecekleri Kiralık Hisse Kanıtı (LPoS) özelliğine sahiptir.

Waves, kullanıcıların fonları savunmasız bırakma riski olmadan soğuk depodan güvenli bir şekilde stake etmelerini sağlar. Ayrıca hız ve güvenliği göz önünde bulundurarak akıllı sözleşmeler yazmak için kendi Ride programlama dilini içerir.

Waves coin, zincirdeki verimi artırmak için Waves-NG’ye sahiptir ve yerleşik bir merkezi olmayan borsa olan Waves Exchange’de işlem yapmak gibi kolay kripto para işlemlerine olanak tanır. Oracle oluşturma, oyunlar için ürün pazarı oluşturma ve oylama için dağıtımı kolay çözümler sunar.

Waves (WAVES) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Wawes coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Waves coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Waves (WAVES) Coin Kaç TL?

Waves (WAVES) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

106.38
waves
Waves (WAVES)
1h0.63%
24h4.21%
TRY
USD
EUR

Waves (WAVES) Coin Yorumları

Waves (WAVES) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://waves.tech/
Whitepaper
https://cryptorating.eu/whitepapers/Waves/whitepaper_v0.pdf
Github
https://github.com/wavesplatform/
Telegram
https://t.me/Wavescommunity
Discord
https://discordapp.com/invite/cnFmDyA
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCYDQN4Fo4rGnOZ22L5plNIw