WAX (WAXP) Coin Nereden Alınır?

wax

WAX (WAXP)

$ 0.120867 5.24%

WAX (WAXP) Coin Nedir?

Worldwide Asset eXchange (WAX), e-ticaret işlemlerini ölçeklendirmek için tasarlanmış bir blok zinciridir. Protokol, konsensüs mekanizması olarak devredilen hisse kanıtı (DPoS) kullanır. Platform, kendi WAX token’ları ile kullanıcıların tamamen çalıştırılabilir bir sanal pazara katılmalarına olanak tanır. Başlangıçta, e-spor dünyasında oyun içi öğeleri takas etmek isteyen 400 milyondan fazla aktif video oyunu oyuncusuna hizmet etmek için tasarlanmıştır.

Platform, video oyunlarının mevcut merkezileşmesinden yararlanmayı ve kullanıcılara varlıkları takas edebilecekleri, takas edebilecekleri, satın alabilecekleri ve satabilecekleri merkezi olmayan bir platform sağlamayı amaçlamaktadır.  Böylece WAX, esas olarak video oyunlarına ve sanal koleksiyon alım satımına odaklanan ilk merkezi olmayan pazar yeri oldu. Ayrıca, oyuncuların bir sağlayıcıya veya ağa bağlı olmaksızın varlıklarına gerçekten sahip olabilecekleri ilk protokoldür.

WAX blok zinciri, hız, ölçeklenebilirlik elde etmek ve sistemde daha iyi bir genel performans sağlamak için çeşitli mekanizmalar kullanır. Ağın geriye dönük uyumluluğu da vardır. Başka bir deyişle, EOS üzerinde kurulu eski sistemlerle birlikte çalışabilirliğe izin verir, böylece EOS üzerine kurulu DApp’lerinizi WAX üzerine çoğaltabilirsiniz.

Bloklar blok zincirinde her 0,5 saniyede bir üretilir. Bununla birlikte, bu üretim planlanmalıdır. Zamanında üretilmemeleri durumunda atlanırlar. Bu, blok zincirinde onu yavaşlatabilecek 0,5 bir boşluk oluşturur. Bunu önlemek için, WAX Loncaları, planlanmış bloklarının yalnızca yüzde 50’sini veya daha azını üretirlerse ödül almazlar.

WAX (WAXP) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Waxp coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. WAX coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

WAX (WAXP) Coin Kaç TL?

WAX (WAXP) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.88
wax
WAX (WAXP)
1h1.82%
24h5.24%
TRY
USD
EUR

WAX (WAXP) Coin Yorumları

WAX (WAXP) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://on.wax.io/wax-io/
Whitepaper
https/github.com/worldwide-asset-exchange/whitepaper
Github
https://github.com/worldwide-asset-exchange/wax-blockchain
Medium
https://medium.com/wax-io
Telegram
https://t.me/wax_io
Discord
https://discord.com/invite/dJtPetMdfb
Youtube
https/www.youtube.com/channel/UCQPwMpYKMDiudnw41QwliHQ