WazirX (WRX) Coin Nereden Alınır?

wazirx

WazirX (WRX)

$ 0.242149 12.00%

WazirX (WRX) Coin Nedir?

WazirX, gelişmiş bir ticaret arayüzü ve kripto para birimleri satın alma, satma ve takas etme özelliklerine sahip bir kripto para borsasıdır. Kullanıcıların Bitcoin, BNB, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash ve daha fazlası gibi 80’den fazla dijital varlıkla ticaret yapmasına olanak tanıyan Canlı Açık Sipariş Defteri sistemine sahip bir borsadır.

Kullanıcılar kripto para birimlerini yatırabilir/çekebilir ve ayrıca Eşler Arası (P2P) aracılığıyla Hindistan Rupisine (INR) USDT’yi kolayca ve hızla aktarabilir/çekebilir ve ayrıca dijital varlıklarını WazirX cüzdanında güvenli bir şekilde saklayabilir.

WazirX’in amacı, dünyanın ilk otomatik eşleşen P2P motoru olan WazirX Peer-to-Peer ile küresel itibari para-kripto para birimi açığını kapatmaktır. Bugün itibariyle, WazirX P2P Hindistan’da INR yatırmak ve çekmek için kullanılan ve istikrarlı bir şekilde büyüyen bir yöntemdir. WRX ise, WazirX ekosisteminin omurgasını oluşturan yardımcı program token’ıdır.

WazirX (WRX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Wrx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. WazirX coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

WazirX (WRX) Coin Kaç TL?

WazirX (WRX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.84
wazirx
WazirX (WRX)
1h0.98%
24h12%
TRY
USD
EUR

WazirX (WRX) Coin Yorumları

WazirX (WRX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://wazirx.com/
Whitepaper
https://download.wazirx.com/wrx/wrx-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/WazirX
Medium
https://blog.wazirx.com/
Telegram
https://t.me/wazirx
Youtube
https://www.youtube.com/wazirx