WhiteCoin (XWC) Coin Nereden Alınır?

WhiteCoin (XWC) Coin Nedir?

Whitecoin (XWC), orijinal olarak 2014 yılının başlarında piyasaya sürülen ve işlemleri güvenli bir şekilde yönetmek ve yapmak için yenilikçi yazılımlara odaklanan bir kripto para birimidir. Whitecoin, şu anda PoS aşamasında olan açık kaynaklı bir scrypt tabanlı PoW/PoS hibrit coin’dir. Whitecoin, bir geliştirme ekibinin ve topluluk üyelerinin katkılarıyla aktif bir gönüllüler topluluğu tarafından yönetilmektedir.

WhiteCoin (XWC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xwc coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Whitecoin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

WhiteCoin (XWC) Coin Kaç TL?

WhiteCoin (XWC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

387.58
avalanche-2
Avalanche (AVAX)
1h1.38%
24h13.19%
TRY
USD
EUR

WhiteCoin (XWC) Coin Yorumları

WhiteCoin (XWC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://whitecoin.info/
Whitepaper
https://whitecoin.info/pdf/Whitecoin%20Technical%20White%20Paper_en.pdf
Github
https://github.com/Whitecoin-XWC/Whitecoin-core
Telegram
https://t.me/xwc_whitecoin