Wilder World (WILD) Coin Nereden Alınır?

wilder-world

Wilder World (WILD)

$ 0.355314 5.25%

Wilder World (WILD) Coin Nedir?

Wilder World (WILD) coin, son zamanlarda yükselişleri ile adından sıklıkla söz ettiren kripto para birimlerinden biridir. Birçok kripto para yatırımcısı tarafından oldukça ilgiyle karşılanıyor. Bir oyun platformu hizmeti veren Wilder World, platform içerisinde sosyalleşmeyi ve pay almayı amaçlayan bir oyun hizmetidir.

Wilder World (WILD) Geleceği

Son zamanlarda kripto para yatırımcıları tarafından oldukça ilgiyle karşılanan ve yatırımlar ile yükselişe geçen Wild coin için birçok konu da merak ediliyor. Wilder World (WILD) geleceği ise şu şekilde özetlenebilir;

  • Yükselişe geçeceği konusunda ilgilere yer veriliyor.
  • Uzun yıllar gelecek planı olan kişiler tarafından tercih ediliyor. Toplam arzı ise 500.000.000.

Wilder World (WILD) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Wild coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Wilder World coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Wilder World (WILD) Coin Kaç TL?

Wilder World (WILD) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

5.68
wilder-world
Wilder World (WILD)
1h0.41%
24h5.25%
TRY
USD
EUR

Wilder World (WILD) Coin Yorumları

Wilder World (WILD) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.wilderworld.com/
Medium
https://wilderworld.medium.com/
Telegram
https://t.me/wilder_world
Discord
https://discord.com/invite/wilderworld