WINkLink (WIN) Coin Nereden Alınır?

wink

WINkLink (WIN)

$ 0.000177 17.12%

WINkLink (WIN) Coin Nedir?

WIN coin, Wink platformunda kullanılan yerel kripto paradır. WIN, Wink platformu üzerinden çoklu blok zinciri ekosistemleriyle bağlantı kurmak, sosyalleşmek, oyun oynamak için kullanılır. WIN kazançları, platformda oynanan oyunlar aracılığıyla elde edilebilir. Wink ayrıca TRON üzerine inşa edilmiş bir TRC-20 token’ıdır. WIN, TRON blok zincirinde güç kazanmak, yönetime oy vererek katılmak, stake yapmak için kullanılır.

Wink (WIN) Coin, DeFi ekosistemiyle uyumluluğu nedeniyle parlak bir geleceğe sahip bir kripto para birimidir. 2022 başında fiyat çubuğunun yükselmesiyle birlikte sunacağı pasif gelir oranının da aynı yönde artması bekleniyor.

WIN Coin’in en büyük avantajı riskten kaçınarak token kazanmak isteyen yatırımcılara hitap etmesidir. Oyun oynayarak ödüller aracılığıyla para kazanmayı mümkün kılar. WIN Coin’i cüzdanına kilitleyenler, belirli bir vade sonunda WIN Coin kazanma avantajına sahiptir.

Likiditesi farklı borsalarda işlem görmektedir. Buna göre yüksek oranda olmasa da arbitraj yoluyla kısa vadede kar elde etme avantajı sunmaktadır. TRC-20 tabanlı masaüstü destekli kripto para cüzdanlarında ve soğuk cüzlanlar ile çevrimdışı olarak saklanabilir. Bu durumda ağ saldırılarına karşı tam koruma avantajı sağlar. Cüzdanlar arasında sınır ötesi transferler düşük bir maliyetle yapılabilir.

DOT, LINK ile aynı işlemleri sunan altcoin’lerden çok daha düşük pasif gelir sunar. BTC ve ETH yatırımlarında kısa vadede yüksek kar elde etmeyi hedefleyen yatırımcı grubuna hitap etmiyor.

Kripto para borsalarındaki sanal cüzdanlar saldırıya uğrama riski altındadır. Her kripto para biriminde olduğu gibi WIN Coin’de de fiyat oynaklığı ön plandadır. Bu dezavantajların etkisini azaltmak için çevrimdışı depolama ve anlık fiyat takibi ile ticaret tercih edilir.

WINkLink (WIN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Win coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Winklink coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

WINkLink (WIN) Coin Kaç TL?

WINkLink (WIN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.002815
wink
WINkLink (WIN)
1h0.25%
24h17.12%
TRY
USD
EUR

WINkLink (WIN) Coin Yorumları

WINkLink (WIN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://winklink.org/
Whitepaper
https://doc.winklink.org/winklink_whitepaper_en.pdf
Github
https://github.com/wink-link/winklink
Medium
https://winklink-oracle.medium.com/
Documentation
https://doc.winklink.org/v1/doc/en/
Telegram
https://t.me/WINkLink_Oracle_official