WOO Network (WOO) Coin Nereden Alınır?

woo-network

WOO Network (WOO)

$ 0.165698 7.86%

WOO Network (WOO) Coin Nedir?

Woo.Network, Derin Likidite, Ön Uç Ticaret GUI’si, herhangi bir borsa, ticaret masası, cüzdan, DApp veya ticaretle ilgili diğer platformlara entegre olma yeteneği ile tamamlanmış Layer-1 ticaret altyapısıdır. Bu, yüksek hacimli kurumsal yatırımcılar ve piyasa yapıcılardan alınan indirimlerden yararlanarak perakende yatırımcılara ve B2B müşterilerine yüksek derinlikte, sıfır komisyonlu ticaret sağlar.

Perakende yatırımcılar, WOO token’larını stake ederlerse sıfır komisyon karşılığında ticaret yapabilirler. Ayrıca platform, token’larını stake etmeye karar veren kullanıcılar için sosyal ticarete de olanak tanır.

WOO Network (WOO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Woo coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Woo network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

WOO Network (WOO) Coin Kaç TL?

WOO Network (WOO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.75
woo-network
WOO Network (WOO)
1h0.61%
24h7.86%
TRY
USD
EUR

WOO Network (WOO) Coin Yorumları

WOO Network (WOO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://woo.org/
Medium
https://medium.com/woonetwork
Documentation
https://learn.woo.org/woo-token-utilities
Telegram
https://t.me/woonetwork
Discord
https://discord.com/invite/woonetwork
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCVZ8JjcsKe_9Ebwu5ToUgvA