yearn.finance (YFI) Coin Nereden Alınır?

yearn-finance

yearn.finance (YFI)

$ 8,380.58 9.83%

yearn.finance (YFI) Coin Nedir?

Yearn.finance, merkezi olmayan finans ( DeFi ) yatırımcıları için, yatırımlardan elde edilen karı maksimum seviyeye çıkarmak için otomatikleştirilmiş toplayıcı bir hizmettir. Amacı, teknik olarak düşünmeyen veya ciddi yatırımcıların veya daha az taahhütlü bir şekilde etkileşim kurmak isteyen yatırımcılar için sürekli genişleyen DeFi alanını basitleştirmektir.

YFI Coin, yearn.finance platformunda kullanılan yerel kripto para birimidir. Kullanıcılar bunu, yearn.finance’ın toplu likidite havuzuna veya ypool’a likidite katkısında bulunarak kazanabilir ve token’ı platform yönetişimi için kullanabilir.

Yearn Finance kurucusu, piyasadaki en yüksek verimi elde etmek için zincir üzerindeki verileri standartlaştıran protokolü “APR Oracles” olarak adlandırıyor. Otomatik akıllı sözleşmeler daha sonra yüksek getiri için fonlarınızı olması gereken yere aktarır.

yearn.finance şu anda kredi sağlayıcılara kar optimizasyonu hizmeti sağlayarak, yatırımcıların fonlarını en yüksek getiri sağlaması için dYdX, Aave ve Compound DeFi’leri arasında bağımsız olarak hareket ettirir. Şu anda TUSD, DAI, sUSD, USDT ve USDC desteklenmektedir.

yearn.finance (YFI) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Yfi coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Yearn.finance coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

yearn.finance (YFI) Coin Kaç TL?

yearn.finance (YFI) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

135,244.13
yearn-finance
yearn.finance (YFI)
1h2.43%
24h9.83%
TRY
USD
EUR

yearn.finance (YFI) Coin Yorumları

yearn.finance (YFI) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://yearn.finance/
Github
https://github.com/yearn/yearn-finance.git
Documentation
https://docs.yearn.finance/
Discord
https://discord.com/invite/6PNv2nF