Yield Guild Games (YGG) Coin Nereden Alınır?

Yield Guild Games (YGG) Coin Nedir?

Yield Guild Games veya YGG, blok zinciri oyun sektöründe tipik olarak kullanılan, takas edilemez token’ların (NFT) yatırımında uzmanlaşmış, merkezi olmayan özerk bir organizasyondur (DAO). YGG, topluluğa ait varlıklarını maksimum düzeyde kullanarak ve tüm coin sahiplerini ödüllendirerek en istikrarlı sanal ve oyun dünyası ekonomisini kurmayı hedefliyor. Yield Guild Games, NFT’lerin arkasındaki ilgi çeken sistem ile merkezi olmayan finansı (DeFi) etkili bir şekilde entegre etmeyi başardı. Sonuç olarak, bu, oyun içi ekonomilere verim çiftçiliğini getirdi.

Yield Guild Games (YGG) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ygg coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Yield guild games coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Yield Guild Games (YGG) Coin Kaç TL?

Yield Guild Games (YGG) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

14.10
yield-guild-games
Yield Guild Games (YGG)
1h2.78%
24h39.49%
TRY
USD
EUR

Yield Guild Games (YGG) Coin Yorumları

Yield Guild Games (YGG) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://yieldguild.io/
Medium
https://yieldguild.medium.com/
Telegram
https://t.me/yieldguildgames
Discord
https://discord.gg/AWSVhfkVXG