yOUcash (YOUC) Coin Nereden Alınır?

yOUcash (YOUC) Coin Nedir?

YOUengine, 200 milyondan fazla reklam verenin, reklamları izlemek için ödeme alan 4 milyar kullanıcıyla bağlantı kurduğu, merkezi olmayan, tokenize edilmiş bir reklam platformudur. Markalar ve işletmeler bir hesap açar ve bunu YOUcash coin’leriyle finanse eder. Platforma giriş yaptıktan sonra, dünya çapında 4 milyardan fazla kullanıcıyı hedeflemek için YOUengine’nin gücünü kullanabilirler.

İster sokaktaki 10 kişiye ister dünya çapında 10 milyon kişiye ulaşmak istesinler, YOUengine, sektör lideri yatırım getirisi için gerçek zamanlı hedefleme ve reklam sunumu sağlar. Ayrıca, YOUgo mobil oyunu aracılığıyla coğrafi olarak sınırlandırılabilen ve teslim edilebilen anlık ürünler veya coin’ler için heyecan verici airdrop’lar gerçekleştirebilir.

yOUcash (YOUC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Youc coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Youcash coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

yOUcash (YOUC) Coin Kaç TL?

yOUcash (YOUC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

355.88
avalanche-2
Avalanche (AVAX)
1h2.58%
24h10.91%
TRY
USD
EUR

yOUcash (YOUC) Coin Yorumları

yOUcash (YOUC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://youengine.com/
Telegram
https://t.me/YouEngineChannel